Opis
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60I-S1AN05000, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie na serwokołnierzu 6 mm x 10 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V … 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, promieniowe, 10 m, Liczba impulsów na obrót: 5.000, Materiał enkodera / stopień ochrony: Stal nierdzewna V2A / IP67
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | |
|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 300 lat(a) (EN ISO 13849-1) |
| Wydajność | |
| Liczba impulsów na obrót | 5.000 |
| Krok pomiarowy | 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót |
| Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów | ± 0,008° |
| Granice błędu | ± 0,03° |
| Interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | TTL / RS-422 |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy |
| Czas inicjalizacji | 40 ms |
| Częstotliwość wyjściowa | ≤ 820 kHz |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA |
| Prąd roboczy | 40 mA (bez obciążenia) |
| Rezystancja obciążenia | ≥ 120 Ω |
| Instalacja elektryczna | |
| Typ przyłącza | Przewód, 8 żył, promieniowe, 10 m |
| Napięcie zasilaj |







