Opis
Enkodery inkrementalne, DBS60, DBS60E-R8EAD1024, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy zacisk z tyłu 15 mm (Wałek izolowany), Interfejs komunikacyjny: 10 V … 27 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 1.024, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Wspornik antyrotacyjny 1-stronny, otwory podłużne, rozstaw otworów 31,5 mm–48,5 mm
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | |
|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 500 lat(a) (EN ISO 13849-1) |
| Wydajność | |
| Liczba impulsów na obrót | 1.024 |
| Krok pomiarowy | ≤ 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót |
| Odchyłka kroku pomiarowego | ± 18° / liczba impulsów na obrót |
| Granice błędu | Odchyłka kroku pomiarowego x 3 |
| Kąt detekcji | ≤ 0,5 ± 5% |
| Interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | HTL / Push pull |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy |
| Czas inicjalizacji | < 5 ms |
| Częstotliwość wyjściowa | + 300 kHz |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA, na jeden kanał |
| Pobór mocy | ≤ 1 W (bez obciążenia) |
| Instalacja elektryczna | |
| Typ przyłącza | Wtyk, M23, 12 pin |







