Opis
| Pojemność akumulatora: | 20 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 6 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | śruba M5 |
| Żywotność akumulatora: | 10… 12 lat |
| Waga: | 6.195 kg |
| Wymiary: | 182x 78x 161 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |







