Opis
Seria HRL to nowoczesne akumulatory bezobsługowe zaprojektowane do pracy buforowej o standardowej żywotności i niewielkich wymiarach. Produkowane zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa, jakości oraz ochrony środowiska. Główne cechy:
- powyżej 260 cykli ładowania / 100% rozładowania w pracy cyklicznej
- 8 lat projektowana żywotność (w 25C) w pracy buforowej
- niewielkie wymiary
- niewielka waga
- wysoka wydajność prądowa
To wzmocniony akumulator w gabarytach typowego akumulatora 7Ah i o wydłużonej żywotności (LongLife) – stosowany w zasilaczach UPS.
Akumulator najczęściej stosowany w zasilaczach UPS firm ORVALDI, EVER, Eta, Fideltronik, MGE, ORYGINALNIE INSTALOWANY W APC modele BACK i SMART WERSJA WZMOCNIONA 9Ah w gabarytach typowego 7,2Ah – pojedynczo to RBC17 a w zestawach po kilka sztuk najczęściej stosowany w modelach RACK
Szerokie końcówki F2 (6,3mm); FR (ognioodporność) – specjalna odporna na ogień obudowa akumulatora
Bateria żelowa w technologii AGM, szczelna, bezobsługowa o 8-letniej żywotności projektowej- z gwarancją 2 lata
| Napięcie: | 12 V |
| Pojemność 20HR: | 9 Ah |
| Max. prąd 5 sec.: | 130A [5s] |
| Żywotność projektowa: | 8 lat |
| Długość: | 151 mm |
| Szerokość: | 65 mm |
| Wysokość: | 95 mm |
| Wysokość z zaciskami: | 100 mm |
| Waga: | 2,6 kg |
| Typ końcówki: | F2 (6,3mm) |







