Opis
| Wymiary | 14 x 13 x 40 mm |
| Przyłącze | Przewód z łącznikiem wtykowym, M12x1-Męski, 12-stykowe, 0.3 m, PUR |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Złącze | BiSS-C;Analogowy Sin/Cos (1 Vpp ± 0,35 V) |
| Zakres pomiarowy | 64 mm |
| Rozdzielczość | 0.9765625 µm |
| Odległość odczytu | 0.01…0.35 mm |
| Nieliniowość maks. | ±7 µm |
| Napięcie robocze Ub | 4.75…5.25 VDC |
| Temperatura otoczenia | -20…80 °C |
| Procedura | wzdłuż do korpusu pomiarowego |
| Interfejs | Binarnie |
| Dopuszczenie / zgodność | cURus,CE,UKCA,WEEE |







