Opis
| Wymiary | 16 x 18.6 x 54 mm |
| Przyłącze | Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 8-stykowe |
| Materiał obudowy | Cynkowy odlew ciśnieniowy, niklowane, Chromowane |
| Złącze | DRIVE-CLiQ |
| Zakres pomiarowy | 48 m |
| Rozdzielczość | 1 µm |
| Odległość odczytu | 0.01…1.3 mm |
| Napięcie robocze Ub | 10…30 VDC |
| Temperatura otoczenia | -30…70 °C |
| Stopień ochrony IEC 60529 | IP67 |
| Procedura | wzdłuż do korpusu pomiarowego |
| Interfejs | Binarnie |
| Dopuszczenie / zgodność | cURus,CE,UKCA,WEEE |







