Opis
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-TGVA05000, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy 14 mm, Interfejs komunikacyjny: 4,5 V … 32 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 5.000
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | |
|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 300 lat(a) (EN ISO 13849-1) |
| Wydajność | |
| Liczba impulsów na obrót | 5.000 |
| Krok pomiarowy | 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót |
| Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów | ± 0,01° |
| Granice błędu | ± 0,05° |
| Interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | TTL / RS-422 |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy |
| Funkcja 0-SET za pośrednictwem styku sprzętowego | Tak |
| Funkcja 0-SET | H aktywny, L = 0 – 3 V, H = 4,0 – Us V |
| Czas inicjalizacji | 30 ms |
| Częstotliwość wyjściowa | ≤ 600 kHz |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA |
| Pobór mocy | ≤ 0,7 W (bez obciążenia) |
| Instalacja elektryczna | |
| Typ przyłącza | Wtyk, M23, 12 pinów, promieniowe |







