Opis
Enkodery inkrementalne, DBS36/50, DBS50E-SKRP02000, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 3xM4 8 mm x 13 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V … 30 V, Open Collector, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, z wtykiem, M12, 8 pinów, uniwersalny, 0,5 m, Liczba impulsów na obrót: 2.000
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | |
|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 600 lat(a) (EN ISO 13849-1) |
| Wydajność | |
| Liczba impulsów na obrót | 2.000 |
| Krok pomiarowy | 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót |
| Odchyłka kroku pomiarowego | ± 18° / liczba impulsów na obrót |
| Granice błędu | ± 54° / liczba impulsów na obrót |
| Kąt detekcji | ≤ 0,5 ± 5% |
| Interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | Open Collector |
| Liczba kanałów sygnałowych | 3 kanały |
| Czas inicjalizacji | < 3 ms |
| Częstotliwość wyjściowa | ≤ 300 kHz |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA |
| Pobór mocy | < 0,5 W (bez obciążenia) |
| Instalacja elektryczna | |
| Typ przyłącza | Przewód, 8 żył, z wtykiem, M12, 8 pinów, uniwersalny, 0,5 m |
| Napięci |







