Opis
Enkodery inkrementalne, DBS60, DBS60E-THFC01000, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy 15 mm, Interfejs komunikacyjny: 4,5 V … 30 V, TTL, HTL, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 8 pinów, promieniowe, Liczba impulsów na obrót: 1.000, Rodzaj kołnierza/wspornik antyrotacyjny: Wspornik antyrotacyjny 2-stronny, otwory podłużne, rozstaw otworów 63 mm–83 mm
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | |
|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 500 lat(a) (EN ISO 13849-1) |
| Wydajność | |
| Liczba impulsów na obrót | 1.000 |
| Krok pomiarowy | ≤ 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót |
| Odchyłka kroku pomiarowego | ± 18° / liczba impulsów na obrót |
| Granice błędu | Odchyłka kroku pomiarowego x 3 |
| Kąt detekcji | ≤ 0,5 ± 5% |
| Interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | TTL / HTL |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy |
| Czas inicjalizacji | < 5 ms |
| Częstotliwość wyjściowa | + 300 kHz |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA, na jeden kanał |
| Pobór mocy | ≤ 0,5 W (bez obciążenia) |
| Instalacja elektryczna | |
| Typ przyłącza | Wtyk, M12, 8 pinów, promieniowe |
| N |







