Opis
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-BHPK02500, Wykonanie mechaniczne: Otwór nieprzelotowy 15 mm, Interfejs komunikacyjny: 4,5 V … 32 V, TTL, HTL, programowalny, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m, Liczba impulsów na obrót: 2.500
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | |
|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 300 lat(a) (EN ISO 13849-1) |
| Wydajność | |
| Liczba impulsów na obrót | 2.500 |
| Krok pomiarowy | 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót |
| Odchyłka kroku pomiarowego przy binarnej liczbie impulsów | ± 0,008° |
| Granice błędu | ± 0,05° |
| Interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | TTL / HTL |
| Ustawienie fabryczne | Fabrycznie ustawiony poziom wyjściowy TTL |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy |
| Programowalny/parametryzowalny | Tak |
| Czas inicjalizacji | 32 ms, 30 ms |
| Częstotliwość wyjściowa | ≤ 600 kHz |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA |
| Pobór mocy | ≤ 0,7 W (bez obciążenia) |
| Instalacja elektryczna | |
| Typ przyłącza | Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m |
| Napięcie zasilaj&#x |







