Opis
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-S1EK02920, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie na serwokołnierzu 6 mm x 10 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 10 V … 32 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m, Liczba impulsów na obrót: 2.920
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | |
|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 300 lat(a) (EN ISO 13849-1) |
| Wydajność | |
| Liczba impulsów na obrót | 2.920 |
| Krok pomiarowy | 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót |
| Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów | ± 0,01° |
| Granice błędu | ± 0,05° |
| Interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | HTL / Push pull |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy |
| Czas inicjalizacji | 40 ms |
| Częstotliwość wyjściowa | ≤ 600 kHz |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA |
| Pobór mocy | ≤ 0,5 W (bez obciążenia) |
| Instalacja elektryczna | |
| Typ przyłącza | Przewód, 8 żył, uniwersalny, 1,5 m |
| Napięcie zasilające | 10 … 32 V |
| Sygnał odniesienia, liczba | 1 |
| Sygnał odniesie |







