Opis
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-TGAJ02500, Wykonanie mechaniczne: Otwór przelotowy 14 mm, Interfejs komunikacyjny: 4,5 V … 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 0,5 m, Liczba impulsów na obrót: 2.500
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | |
|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 300 lat(a) (EN ISO 13849-1) |
| Wydajność | |
| Liczba impulsów na obrót | 2.500 |
| Krok pomiarowy | 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót |
| Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów | ± 0,01° |
| Granice błędu | ± 0,05° |
| Interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | TTL / RS-422 |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy |
| Czas inicjalizacji | 40 ms |
| Częstotliwość wyjściowa | ≤ 600 kHz |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA |
| Prąd roboczy | 40 mA (bez obciążenia) |
| Instalacja elektryczna | |
| Typ przyłącza | Przewód, 8 żył, uniwersalny, 0,5 m |
| Napięcie zasilające | 4,5 … 5,5 V |
| Sygnał odniesienia, liczba | 1 |
| Sygnał odniesienia, pozycja | 90°, elektryczny, powi& |







