Opis
Enkodery inkrementalne, DBS36/50, DBS36E-S8AL02500, Wykonanie mechaniczne: Wałek mocowanie czołowe 1/4” x 15,5 mm (z powierzchnią), Interfejs komunikacyjny: 4,5 V … 5,5 V, TTL, RS-422, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, uniwersalny, 3 m, Liczba impulsów na obrót: 2.500
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | |
|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 600 lat(a) (EN ISO 13849-1) |
| Wydajność | |
| Liczba impulsów na obrót | 2.500 |
| Krok pomiarowy | 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót |
| Odchyłka kroku pomiarowego | ± 18° / liczba impulsów na obrót |
| Granice błędu | ± 54° / liczba impulsów na obrót |
| Kąt detekcji | ≤ 0,5 ± 5% |
| Interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | TTL / RS-422 |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy |
| Czas inicjalizacji | < 3 ms |
| Częstotliwość wyjściowa | ≤ 300 kHz |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA |
| Prąd roboczy | ≤ 50 mA (bez obciążenia) |
| Instalacja elektryczna | |
| Typ przyłącza | Przewód, 8 żył, uniwersalny, 3 m |
| Napięcie zasilające | 4,5 … 5,5 V |







