Opis
Indukcyjny (bezdotykowy) tester napięcia, za pomocą którego wykryjemy prąd stały i zmienny w zakresie 12-1000 V. Wygodna forma pióra, funkcja latarki, kolor czarny.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Zasilanie bateryjne: | Tak |
| Sygnalizacja niskiego stanu baterii: | Tak |
| Sygnalizacja dźwiękowa: | Tak |
| Zakres pomiaru: | 12-1000V |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe: | Nie |
| Wymiary – głębokość: | 21.5 mm |
| Bateria w zestawie: | Tak |
| Wymiary – szerokość: | 158 mm |
| Wymiary – wysokość: | 25 mm |
| Sygnalizacja optyczna: | Tak |
| Inne cechy: | funkcja latarki |
| Wyświetlacz: | nie |






