Opis
| Rozmiar: | M8 |
| Materiał wykonania: | Stal ocynkowana |
| Klasa wytrzymałości: | 8.8 |
| Wybrane cechy: | Zgodność z DIN 933 |
| Waga: | 0.017 kg |
| Rozmiar klucza: | 13 mm |
| Długość gwintu: | 40 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
industaro.com
Pierwotna cena wynosiła: 0,53 zł.0,27 złAktualna cena wynosi: 0,27 zł.
Bezpieczna i gwarantowana płatność
| Rozmiar: | M8 |
| Materiał wykonania: | Stal ocynkowana |
| Klasa wytrzymałości: | 8.8 |
| Wybrane cechy: | Zgodność z DIN 933 |
| Waga: | 0.017 kg |
| Rozmiar klucza: | 13 mm |
| Długość gwintu: | 40 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |