Opis
| Rodzaj zasilacza: | Impulsowy |
| Napięcie zasilania: | 100… 240 V AC |
| Zakres częstotliwości: | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe: | 18 V DC |
| Wydajność prądowa zasilacza: | 2 A |
| Przeznaczenie: | Multiswitche TERRA |
| Wyjście: | Wtyk F |
| Waga: | 0.17 kg |
| Gwarancja: | 2 lata |
industaro.com
Pierwotna cena wynosiła: 112,73 zł.45,09 złAktualna cena wynosi: 45,09 zł.
Bezpieczna i gwarantowana płatność
| Rodzaj zasilacza: | Impulsowy |
| Napięcie zasilania: | 100… 240 V AC |
| Zakres częstotliwości: | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe: | 18 V DC |
| Wydajność prądowa zasilacza: | 2 A |
| Przeznaczenie: | Multiswitche TERRA |
| Wyjście: | Wtyk F |
| Waga: | 0.17 kg |
| Gwarancja: | 2 lata |