Opis
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Długość | 95mm |
|---|---|
| Szerokość | 60mm |
| Wysokość | 87mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Napięcie udarowe | Uimp: 8kV |
|---|---|
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui: 1200V |
| Temperatura pracy | -40°C / +85°C |
| Marka | Schelinger |
industaro.com
Pierwotna cena wynosiła: 130,91 zł.52,36 złAktualna cena wynosi: 52,36 zł.
Bezpieczna i gwarantowana płatność
| Długość | 95mm |
|---|---|
| Szerokość | 60mm |
| Wysokość | 87mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Napięcie udarowe | Uimp: 8kV |
|---|---|
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui: 1200V |
| Temperatura pracy | -40°C / +85°C |
| Marka | Schelinger |