Opis
| Typ: | Obniżanie napięcia, DC/DC |
| Liczba wejść: | 1- zaciski skręcane |
| Liczba wyjść: | 1- zaciski skręcane |
| Napięcie zasilania: | 3… 40 V DC |
| Napięcie wyjściowe: | 1.5… 35 V DC |
| Regulacja napięcia wyjściowego: | Regulacja potencjometrem precyzyjnym |
| Prąd wyjściowy: | 3 A (max) |
| Wybrane cechy: | Wyświetlacz wyświetlający napięcie wejściowe lub napięcie wyjściowe |
| Wymiary: | 66x 36x 14 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |







