Opis
| Pomiar rezystancji: | |
| Dokładność pomiaru: | 0.05 MΩ … 500 MΩ ± (5% + 5) |
| Napięcie otwartego obwodu: | Napięcie probiercze + 10 % |
| Natężenie prądu testującego: | 0.9 mA … 1.1 mA |
| Natężenie prądu zwarcia: | < 1.8 mA |
| Pomiar napięcia AC: | 0 V … 440 V ± (2% + 3)@ 1 V |
| Pomiar napięcia DC: | 0 V … 440 V ± (2% + 3)@ 1 V |
| Pomiar małych rezystancji: | 0.01 Ω … 2000 Ω ± (2% + 5) |
| Pomiar częstotliwości: | 20 Hz … 100 Hz – tylko dla celów porównawczych |
| Test wyłączników różnicowoprądowych RCD: |
|
| Automatyczna zmiana zakresów pomiarowych: | |
| RS-232: | |
| USB: | |
| Wybrane cechy: | |
| Temperatura pracy: | 0 °C … 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | ≤ 85 % (bez kondensacji) |
| Zasilanie: | 6 x Bateria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 – w zestawie |
| Waga: | 0.45 kg |
| Wymiary: | 150x 100x 71 mm |
| Producent / Marka: | UNI-T |
| Gwarancja: | 2 lata |







