Opis
| Długość fali optycznej: | 650 nm |
| Moc na wyjściu optycznym: | > 30 mW |
| Zasięg działania: | > 10 km |
| Typ złącza: | Uniwersalne |
| Zastosowanie: | Wizualna lokalizacja uszkodzeń światłowodu |
| Tryb pracy: | |
| Wybrane cechy: | |
| Materiał: | Aluminium – malowanie proszkowe |
| Zasilanie: | 2 x 1.5 V – Bateria typ LR6 (AA) (brak w zestawie) |
| Waga: | 0.074 kg – Bez baterii |
| Wymiary: | Ø 26x 175 mm |
| Producent / Marka: | TriBrer |
| Gwarancja: | 2 lata |







