Opis
| Zasięg pomiaru: | 70 m ± (2mm+5×10-5D) |
| Pomiar ciągły: | |
| Pomiar pola powierzchni: | |
| Pomiar objętości: | |
| Pomiar przyprostokątnych: | |
| Pomiary wykorzystujące twierdzenie Pitagorasa: | |
| Pomiar odcinka: | |
| Pomiar kąta: | |
| Pomiar odchylenia od poziomu: | |
| Pomiar odchylenia od pionu: | |
| Funkcja dodawania/odejmowania: | |
| Zapisywanie pomiarów: | 99 grup |
| Jednostka pomiaru: | metry / stopy / cale |
| Wybrane cechy: | |
| Zasilanie: | Baterie alkaliczne AAA, 2 szt. (w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 °C … 40 °C |
| Waga: | 0.09 kg |
| Wymiary: | 112x 50x 25 mm |
| Producent / Marka: | UNI-T |
| Gwarancja: | 2 lata |







