Opis
| Izolacja napięciowa: | 23 kV / mm |
| Pojemność opakowania: | 300 ml |
| Wybrane cechy: | Przeznaczenie : Produkt zastosowania ogólnego |
| Temperatura pracy: | -60 °C … 200 °C |
| Waga: | 0.340 kg |
| Wymiary: | Ø 49x 231 mm |
| Producent / Marka: | RayTech |
| Gwarancja: | 2 lata |
industaro.com
Pierwotna cena wynosiła: 58,02 zł.29,01 złAktualna cena wynosi: 29,01 zł.
Bezpieczna i gwarantowana płatność
| Izolacja napięciowa: | 23 kV / mm |
| Pojemność opakowania: | 300 ml |
| Wybrane cechy: | Przeznaczenie : Produkt zastosowania ogólnego |
| Temperatura pracy: | -60 °C … 200 °C |
| Waga: | 0.340 kg |
| Wymiary: | Ø 49x 231 mm |
| Producent / Marka: | RayTech |
| Gwarancja: | 2 lata |