Opis
| Typ obudowy: | 1 U Rack 19″ |
| Kolor: | Czarny |
| Płyta czołowa: | |
| Ilość gniazd: | 24 szt. SC simplex / 24 szt. LC duplex |
| Wymiary otworów adapterowych: | 10 x 13 mm |
| Miejsce na spawy: | 24 szt. |
| Wybrane cechy: | |
| Waga: | 1.77 kg |
| Wymiary: | 481x 46x 223… 405 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |







