Opis
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60I-BDEK01800, Wykonanie mechaniczne: Otwór nieprzelotowy 10 mm, Interfejs komunikacyjny: 10 V … 32 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Przewód, 8 żył, promieniowe, 1,5 m, Liczba impulsów na obrót: 1.800, Materiał enkodera / stopień ochrony: Stal nierdzewna V2A / IP67
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | |
|---|---|
| MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) | 300 lat(a) (EN ISO 13849-1) |
| Wydajność | |
| Liczba impulsów na obrót | 1.800 |
| Krok pomiarowy | 90°, elektronicznie/liczba impulsów na obrót |
| Odchyłka kroku pomiarowego przy niebinarnej liczbie impulsów | ± 0,008° |
| Granice błędu | ± 0,03° |
| Interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | Przyrostowy |
| Interfejs komunikacyjny – szczegóły | HTL / Push pull |
| Liczba kanałów sygnałowych | 6-kanałowy |
| Czas inicjalizacji | 40 ms |
| Częstotliwość wyjściowa | ≤ 820 kHz |
| Prąd obciążenia | ≤ 30 mA |
| Prąd roboczy | 40 mA (bez obciążenia) |
| Pobór mocy | ≤ 0,5 W (bez obciążenia) |
| Rezystancja obciążenia | ≥ 120 Ω |
| Instalacja elektryczna | |
| Typ przyłącza | Przewód, 8 żył, promieniow |







