Opis
Najważniejsze cechy modelu MR-105-14-001:
– 100% odpowiednik do modelu enkodera MIG105-14-0017
– Bezdotykowy system pomiarowy
– Łatwy montaż
– 5 … 30 VDC Push-Pull nie różnicowy
– Wysoka klasa ochrony IP67
– Kompaktowe wymiary
– Do zastosowań w możliwych niekorzystnych warunkach otoczenia (wibracje, wilgotność, kurz itp.)
| Otwór przelotowy | 14mm |
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Sposób instalacji | 4 otwory |
| Ochrona przed kurzem i rozpryskami zgodnie z DIN EN 60529 | IP67 |
| Waga | 0,4 Kg |
| Temperatura pracy | -20 °C to +85 °C |
| Wibracje zgodnie z DIN EN 60068-2-6 | 100 m/s^2 (10Hz…2000Hz) |
| Udar zgodnie z DIN EN 60068-2-27 | 1000 m/s^2 (6ms) |
| Podłączenie elektryczne | Przewód 30 cm zakończony konektorem M12-4 pin |
| Zakres pomiaru | 0…360 ° |
| Rozdzielczość | 1 impuls / obrót |







