Opis
| Wymiary | 12 x 13.1 x 35 mm |
| Przyłącze | Przewód z łącznikiem wtykowym, M12x1-Męski, 12-stykowe, 0.3 m, PUR |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Złącze | Cyfrowe A/B (RS422) |
| Rozdzielczość | 10 µm |
| Odległość odczytu | 0.01…0.35 mm |
| Sygnał referencyjny | Indywidualnie lub okresowo |
| Napięcie robocze Ub | 4.75…5.25 VDC |
| Temperatura otoczenia | -20…80 °C |
| Procedura | wzdłuż do korpusu pomiarowego |
| Dopuszczenie / zgodność | CE,UKCA,cURus,WEEE |







