Opis
| Wymiary | 16 x 18.6 x 54 mm |
| Przyłącze | Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 12-stykowe |
| Materiał obudowy | Cynkowy odlew ciśnieniowy, niklowane, Chromowane |
| Złącze | SSI; Analogowy Sin/Cos (1 Vpp ± 0,35 V) |
| Zakres pomiarowy | 8190 mm |
| Rozdzielczość | 0.9765625 µm |
| Odległość odczytu | 0.01…1.3 mm |
| Napięcie robocze Ub | 10…30 VDC |
| Temperatura otoczenia | -20…70 °C |
| Procedura | wzdłuż do korpusu pomiarowego |
| Interfejs | Binarnie |
| Dopuszczenie / zgodność | cURus, CE, UKCA, WEEE |







